ÖVRIGT / Smycken / Brosch 9076498
nr 907 6498
Brosch
silver, 1950-tal
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 19:15:42
23/8 20:32:45
200 kr
24/8 13:05:58
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver